EBB Junior to międzynarodowa i pionierska platforma dla młodych artystów i artystek o kompleksowym programie. Jej misją jest odkrywanie i wspieranie talentów, pobudzanie kreatywności i doskonalenie umiejętności poprzez praktykę sceniczną.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Kierownikiem artystycznym projektu jest Jean Philippe Dury.

Partnerami EBB Junior są Opera Paryska, Monte Carlo Ballet, Les Grands Ballets Canadiens, Nacho Duato oraz Stefano Silvino, wieloletni nauczyciel tańca współczesnego w Polsce.

EBB Junior jest miejscem, w którym młodzi tancerze i tancerki czerpią pełnię radości ze sztuki tańca poprzez aktywne dążenie do artystycznej doskonałości.

Do pobytu w EBB Junior BOX zapraszanych jest 35 artystów z różnych krajów świata, którzy przez okres od jednego do trzech lat doskonalą swoje umiejętności pod okiem międzynarodowego grona choreografów i choreografek tańca. Głównym celem programu jest ułatwienie wszystkim naszym artystom i artystkom znalezienia zatrudnienia w branży tanecznej.

Organizatorzy zapraszają do udziału w projekcie osoby w wieku co najmniej 14 lat, które opanowały technikę tańca klasycznego i współczesnego.

EBB Junior od ponad sześciu lat współpracuje z dyrektorami artystycznymi wielu europejskich zespołów tanecznych.

W trakcie nauki w Junior Ballet, tancerze i tancerki uczestniczą w spektaklach zespołu EBB, zdobywając w ten sposób doświadczenie sceniczne.

Zgłoszenia do 7 marca na adres: ebbwarsaw@gmail.com

Wiadomość powinna zawierać CV kandydata/kandydatki, wraz ze zdjęciami, linkiem do 2-minutowego materiału audiowizualnego Vimeo/YouTube z zapisem wykonywanej improwizacji oraz ćwiczeń baletowych (pliés, battements tendus, fondus, adage, grands battements).

Audycje: 12-13 marca

Więcej: NetworkDance | EBB WARSAW JUNIOR BALLET

Organizatorzy życzą wszystkim kandydatom i kandydatkom udanych przesłuchań oraz miłego pobytu w EBB Warsaw.

Pełen program sezonu 2022/23 wraz z listą choreografów i choreografek oraz artystów i artystek współpracujących z EBB Junior dostępny jest na stronie: https://www.ebbcompany.com/team/

Link do konta EBB na Instagramie https://www.instagram.com/elephantintheblackbox/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close