Centrum Łowicka w Warszawie zaprasza na warsztaty improwizacji ruchowej See, Saw, Seen, prowadzone przez Pawła Gralę. Odbędą się one 20 lipca w godz. 18.00–21.00.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztaty improwizacji ruchowej See, Saw, Seen są przeznaczone dla osób praktykujących wszelakie działania twórcze – w szczególności dla osób, które w centrum swoich praktyk stawiają ciało bądź chcą zaangażować oraz poszerzyć swoją świadomość cielesną we własnych praktykach twórczych bezpośrednio niezwiązanych z ciałem i tańcem.

Prowadzący: Paweł Grala

Wychodząc od indywidualnej praktyki improwizacji ruchowej, jak również korzystając z doświadczenia scenicznego oraz pracy warsztatowej od dłuższego czasu, eksploruję ruch w improwizacji z perspektywy świadomego oddechu i wzroku. Podczas warsztatu sięgam po różne definicje czasu i szukam ruchowego rozróżnienia między przeszłością – teraźniejszością – przyszłością. Oddech jako fundamentalna zasada ruchu zostaje przetwarzany przez takie zagadnienia w improwizacji jak: tempo ruchu, napięcie, słuchanie. Będziemy oddechem uruchamiać indywidualne jakości ruchowe, ale również dialogować z przestrzenią i czasem zdarzenia improwizowanego.

Poznamy, również różne sposoby patrzenia, które stają się determinantem ruchu i decyzji w indywidualnych działaniach improwizacyjnych. Podczas pracy z partnerem będziemy poruszać zagadnienie architektury ciała, wchodzenie w przestrzeń partnera i ślad jego ruchu.

Termin: 20 lipca w godz. 18.00–21.00

Miejsce: Centrum Łowicka, Łowicka 21

Cena: 130 zł

Zapisy: ite@onet.eu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close