Layout – Architectural Movement (LAM) zaprasza tancerzy o wysokich umiejętnościach do udziału w profesjonalnych szkoleniach.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

LAM to wyjątkowy profesjonalny program, w którym możesz doświadczyć codziennego treningu baletu i tańca współczesnego na zaawansowanym poziomie wraz z naszymi nauczycielami oraz gościnnymi choreografami i tancerzami pochodzącymi z europejskiego środowiska tańca współczesnego i znanych zespołów.

LAM ma na celu pomóc tancerzom wejść we współczesny świat i rozpocząć karierę zawodową. Chce być miejscem dla tancerzy o wysokich umiejętnościach, którzy chcą je rozwijać i zdobywać wiedzę, doświadczając profesjonalnego programu tanecznego.

Udział w szkoleniach jest płatny.

Gdzie: ul. Twarda 42, Warszawa
Kiedy: 7 sierpnia 2022 roku

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2022 roku

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na to, aby każdy tancerz otrzymał maksymalną opiekę.

Aby się zgłosić, należy wysłać swoje zdjęcia (portret, cała sylwetka), CV lub bio oraz materiał wideo na adres e-mail: lam.architecturalmovement@gmail.com.

Organizator zaprasza również na przesłuchanie on-line.

Kompletny plik informacyjny zostanie przekazany chętnym po otrzymaniu ich zgłoszeń.

Więcej informacji: www.lammovement.com.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close