Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie organizuje plenerowe zajęcia taneczne i ruchowe. Zachęca do poznawania własnych możliwości i doświadczania ruchu w otoczeniu przyrody. W sierpniu proponuje warsztat tańca współczesnego Oddech na trawie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztat, stworzony z myślą o duetach rodzic z dzieckiem, stworzy przestrzeń umożliwiającą wsłuchanie się we własne ciało oraz odkrywanie go w relacji z drugim człowiekiem. Uczestnicy swobodnie oddadzą się ekspresji twórczej, a inspirację ruchową będą czerpać od siebie nawzajem. Podzielą się ze sobą radością płynącą z tanecznego spotkania.

Zajęcia poprowadzą Weronika Pelczyńska i Magdalena Fejdasz – tancerki i choreografki, miłośniczki ruchu, improwizacji oraz pracy kolektywnej. Członkinie inicjatywy choreograficznej Praktyki siostrzeństwa, w ramach której wraz z Moniką Szpunar współtworzą projekt KULA. Bada on, jak indywidualne działania i pojedynczy ruch kształtują nowe możliwości wspólnego uczestnictwa.

Dla kogo: dzieci powyżej 5. roku życia z opiekunami
Kiedy: 7 sierpnia 2022 roku (niedziela), godz. 15.00
Gdzie: polana przed Pompownią
Wstęp płatny

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close