Studio tańca El Palacio Del Tango zaprasza w dniach 26 oraz 28 maja na warsztaty Głos w ruchu, które poprowadzi Alicja Czyczel. Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych somatyką, improwizacją głosową i taneczną oraz chcących zadbać o swoje ciało w uważny, twórczy i czuły sposób.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Wcześniejsze doświadczenie w pracy z ciałem/głosem nie jest wymogiem, ale jest mile widziane. Podczas dwugodzinnej sesji uczestnicy będą eksperymentować indywidualnie, w parach i w grupie z ruchem, dotykiem i głosem, łącząc aktywność z odpoczynkiem. Intensywność zajęć będzie dostosowana do potrzeb i rytmów ich  ciał.

Harmonogram:
w czwartek 26 maja w godz. 18.00-20.00
w sobotę 28 maja o godz. 13.00-15.00

Miejsce: Studio tańca El Palacio Del Tango, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, niedaleko stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby bez względu na płeć, wiek (od 16 lat) i sprawność. Ważne: budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi.
Zalecenia: wygodny strój, butelka wody, przyjście 15 minut wcześniej, żeby się przebrać i przygotować do zajęć. Uczestnicy ćwiczą bez butów.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres alicja.czyczel@gmail.com z informacją, w ilu spotkaniach chcą wziąć udział. Dane do przelewu zostaną przesłane  po uprzedniej rezerwacji. Możliwa także płatność w gotówce na miejscu.
Karnet na oba spotkania to 100 zł, koszt pojedynczych zajęć to 60 zł. Prowadząca zachęca do udziału w obu sesjach.

O prowadzącej:
Alicja Czyczel (ona/jej) jest feministką, choreografką, edukatorką. Choreografię, improwizację tańca i somatykę, którymi dzieli się z dziećmi i dorosłymi, postrzega jako narzędzia i portale do wyrażania emocji, pogłębiania empatii, stawiania oporu i budowania wspólnoty.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close