Akademia Tańca Zawirowania na Warsztaty i Solo Coaching z izraelskim artystą Eldadem Ben Sassonem, które odbędą się w dniach 20–31 marca 2023 roku w Warszawie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

O warsztatach:

W ciągu wielu lat badań Eldad opracował metodę znaną jako Memory In.Formation. Wywodził to ze swojego dużego doświadczenia w pracy z różnymi choreografami i artystami – takimi jak Ohad Naharin i Mats Ek – studiów nad fizyką, filozofią i zasadami tańca oraz ze spotkań z różnymi kulturami podczas międzynarodowych podróży. Zajęcia mają charakter improwizacji kierowanej dostosowanej do uczestnika warsztatu. Celem jest wyzwanie dla ciała i umysłu, aby odkryć własne ograniczenia, w tym repertuar i ćwiczenia strukturalne.

O Solo Coachingu:

To indywidualny kurs, który ma na celu doradztwo i pomoc w kreatywnej pracy nad solo. Proces ten idzie w parze z rozwojem osobistym oraz doskonaleniem możliwości technicznych i fizycznych.

Celem warsztatu jest zapewnienie narzędzi do tworzenia choreografii i doradztwo na temat przesłuchań, konkursów lub wszelkich artystycznych aspiracji związanych z karierą. Warsztat jest przeznaczony dla tancerzy/performerów, którzy chcą przekraczać nowe granice, otwierać się na możliwości i rozwinąć swój potencjał, umiejętności.

Ze względu na charakter warsztatu Eldad może pracować tylko z ograniczoną liczbą uczestników (cztery osoby tygodniowo), co pozwala na bardzo kameralną oprawę i głęboki indywidualny coaching. W ciągu pięciu dni uczestnicy dotykają każdego kroku w rozwoju pracy solowej – od zawężenia tematu lub pomysłu, poprzez badanie ruchu i materiału, pracę z muzyką (lub bez niej), przełamywanie nawyków i przekraczanie ograniczeń, a na końcu prezentację wyniku.

Aby wziąć udział w warsztacie Solo Coaching, należy przesłać krótki list, w którym jest zawarty opis pracy solowej i CV na adres: akademia.zawirowania@gmail.com.

Warsztaty odbędą się w godz. 10.00–11.30 w Akademii Tańca Zawirowania, przy ul. Wspólnej 61/101, w Warszawie.

Koszt:

  • Cena za jeden dzień warsztatów – 100 zł;
  • cena za 5-dniowe warsztaty – 400 zł;
  • cena za 10-dniowe warsztaty – 700 zł

**

Solo Coaching odbędzie się w godz. 11.30–14.00 w Akademii Tańca Zawirowania, przy ul. Wspólnej 61/101, w Warszawie.

Koszt warsztatów Solo Coaching: 700 zł

Zapisy przez: https://app.fitssey.com/akademiazawirowania/frontoffice

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close