Akademia Sztuki i Kultury w Warszawie zaprasza na warsztaty improwizacji wolnej Lżej, prowadzone w języku angielskim.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztaty improwizacji wolnej to nauka spontanicznego, nieskrępowanego działania oraz uważnej obserwacji i świadomego współdziałania.

Warsztaty Lżej są wersją light warsztatów improwizacji wolnej – dla tych, którzy potrzebują trochę odpuścić.

Pod okiem doświadczonego pedagoga poszukamy przyjemności ruchu i dystansu do siebie samych. Mruczymy, tańczymy, turlamy się. Eksperymentujemy z ograniczeniami. Jesteśmy lżejsi.

Znaczną część warsztatu zajmie trening fizyczny i wokalny, czyli praca nad narzędziami. Warsztat improwizacji wolnej jest warsztatem nieteatralnym (formalnie w 2021 roku spotykamy się jednak jako Teatr Wolny).

Warsztaty improwizacji wolnej są dla Ciebie, jeżeli:

• chcesz pozwalać sobie na więcej
• chcesz miękko przesuwać swoje ograniczenia
• praca nad sobą jest dla Ciebie najlepszym wypoczynkiem
• chcesz uruchomić swój głos i swoje ciało
• chcesz przełamać swoją wstydliwość
• chcesz działać z innymi ciekawymi siebie ludźmi

Prowadzący:

Piotr Filonowicz stworzył i prowadzi warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury. Jest współtwórcą improwizacji wolnej. Ukończył Akademię Teatralną, założył grupy Linia Nocna oraz Fabryka Destrukcja. Jest liderem Warsztatów Teatralnych Akademii Sztuki i Kultury, w których pracuje od 20 lat. Organizuje podróże etnomuzykologiczne. Prowadzi zajęcia z otwierania głosu. Stworzył Przędzalnię głosu. Brał udział w licznych warsztatach teatralnych (m. in.: pod kierunkiem Eugenio Barby, Thomasa Richardsa). Jest także autorem realizowanych w teatrze scenariuszy. Publikował eseje o Rilkem, Prouście, Schulzu, Wyspiańskim.

Miejsce:

Warszawa, Akademia Sztuki i Kultury, al. Jana Pawła II 36c

Termin:

11 listopada: 18.00–21.00
12 listopada: 10.00–13.00, 14.00–17.00
13 listopada: 10.00–13.00, 14.00–17.00

Cena:

540 zł
Należy wpłacić tę kwotę na konto ASiK.

Zapisy:

Na warsztaty można się zgłosić:
• telefonicznie (tel. do Sekretariatu: +48609045956)
• przez FORMULARZ dostępny na stronie: https://warsztaty-teatralne.pl/kontakt.html#zapisz.sie

Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Prosimy też o informację dotyczącą dotychczasowych doświadczeń teatralnych/muzycznych/tanecznych etc. (brak doświadczenia również jest informacją).

Wysyłając do nas zgłoszenie, potwierdzasz, że zapoznałeś się z REGULAMINEM (https://warsztaty-teatralne.pl/assets/regulamin-asik-2020.pdf) oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu dokonania zapisu na zajęcia Akademii Sztuki i Kultury. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Konsumentowi uprawnień można znaleźć tutaj: https://warsztaty-teatralne.pl/assets/rodo-asik19.pdf. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Szczegóły:
www.warsztaty-teatralne.pl/improwizacjawolna.html#lzej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close