Już wkrótce wyjątkowa okazja dla młodych amatorów teatru i tańca. Wawerskie Centrum Kultury zaprasza młodzież (13–19 lat) na warsztaty z Andreą Sitter, które będą realizowane techniką improwizacji Piny Bausch.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Ta uznana niemiecka tancerka, choreografka, aktorka realizuje spektakle autorskie, w których łączy elementy tańca współczesnego i tekstu. Współpracowała z wieloma współczesnymi artystami m.in. z Piną Bausch i Herbertem von Karajanem. Od wielu lat pracuje jako pedagog, prowadząc warsztaty w całej Europie.

Improwizacje aktorskie poprowadzi Bogumiła Stachurska, pedagożka teatru, reżyserka, realizująca projekty interdyscyplinarne z młodzieżą w WCK.

***

Warsztaty teatralno-taneczne: 19–24 września w godz. 17.30–19.30,  Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a. Zajęcia bezpłatne.

Spektakl finałowy pt. Dzień po dniu w wykonaniu Andrei Sitter i uczestników warsztatów: 24 września (sobota) o godz. 15.00,  sala widowiskowa WCK, wstęp wolny.

Wystawa multimedialna Twórcy współczesnego teatru tańca, 19 września – 20 października w przestrzeniach Wawerskiego Centrum Kultury.

***

Informacje, zapisy do 16 września: 605-555-195,  22 443 70 75 lub bstachurska@um.warszawa.pl.

Koordynacja projektu: Bogumiła Stachurska

Projekt realizowany we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wawer i Fundacją Burdąg/Centrum w ruchu.

Warsztaty Teatru Tańca z Andreą Sitter. Materiały własne organizatora

Warsztaty Teatru Tańca z Andreą Sitter. Materiały własne organizatora

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close