Wojciech Grudziński podsumowuje pierwszy etap pracy nad projektem Studium ukłonu, który przez ostatnie 12 miesięcy rozwijał w ramach stypendium artystycznego m.st. Warszawy. Na przełomie listopada i grudnia artysta organizuje cykl spotkań dedykowanych finalizacji dotychczasowej pracy. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 29 listopada (poniedziałek) w Warszawskiej Świetlicy Krytyki Politycznej (ul. Jasna 10) w godzinach 15.30-17.00. Obowiązują zgłoszenia.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztat i prezentacja

Podczas spotkania artysta poprowadzi warsztat ruchowy nawiązujący do tematyki i zagadnień projektowych: przyzwolenie, akceptacja, uznanie, hierarchia, zależność, opresja.  Podzieli się częścią materiałów zebranych w czasie pracy nad projektem oraz zaprezentuje rezultaty swoich poszukiwań.

Nagranie

Artysta chciałby raz jeszcze nagrać ukłony uczestników. W związku z tym szuka osób chętnych do wzięcia udziału w nagraniu wideo, które jest częścią projektu Studium ukłonu.
Realizacja nagrań poprzedzona będzie warsztatem i prezentacją.

Ukłon to moment graniczny – to wciąż element gry, nadal grasz. Jest on podziękowaniem na scenie, by w sensie społecznym stać się figurą akceptacji i przyzwolenia. Studium ukłonu to roczne działanie skoncentrowane na analizie zjawiska ukłonu oraz jego choreograficznym i społecznym wymiarze.

Projekt jest realizowany w ramach stypendium artystycznego m.st. Warszawy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt i zapisy: grudzinski.gru@gmail.com

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close