Fundacja Burdąg zaprasza na warsztaty z dziedziny choreografii eksperymentalnej, prowadzone przez Aleksandrę Borys i Marię Stokłosę w ośrodku Studio Burdąg w otoczeniu lasu i jeziora.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieć okazję poznać metody pracy z ciałem w przyrodzie i odkryć, jak różne warunki wpływają na podejście do procesu twórczego, tańca i samych siebie.

W programie znajdą się jamy taneczne, odbywające się w różnych lokalizacjach i o różnych porach dnia. Szeroko rozumiany format jamu będzie punktem wyjścia do refleksji o doświadczeniu performującego ciała oraz tego, co wytwarzamy, improwizując.

Podczas warsztatów uczestnicy potraktują rozluźnienie oraz zabawę jako cenne zdobycze cywilizacyjne – konieczne do przetrwania narzędzia o politycznej sile, nabierające ciągle nowego znaczenia wobec powszechnego stresu i przemęczenia, nieodłącznych kapitalizmowi i potęgowanych przez kryzysy ostatnich trzech lat.

Warsztaty są kierowane do osób zawodowo zajmujących się tańcem i choreografią, profesjonalnie działających w różnych obszarach kultury, a także tych, które poszukują metod pracy z ciałem i ruchem do pracy edukacyjnej i rozwojowej.

Informacje praktyczne:

  • Prowadzące: Maria Stokłosa i Aleks Borys
  • Miejsce: Studio Burdąg na Mazurach
  • Termin: zajęcia 7–11 czerwca 2023 (organizator zaprasza uczestniczące osoby do przyjazdu dzień przed rozpoczęciem zajęć, czyli już 6 czerwca, i skorzystania z uroków Burdąga)
  • Cena: 1 600 zł – warsztat + zakwaterowanie w pokoju 2- lub 3-osobowym, 1 475 zł – cena dla absolwentów i absolwentek kursów choreografii eksperymentalnej / dodatkowo + 250 zł za wyżywienie wegetariańskie przez 5 dni (inna dieta + 100 zł)
  • Zapisy: do 15 maja mailowo – kontakt@fundacjaburdag.com (decyduje kolejność zgłoszeń)

Reszta informacji praktycznych będzie wysyłana po zgłoszeniu.

Organizator informuje: Jeżeli pieniądze są jedynym ograniczeniem Twojego udziału w warsztacie, napisz do nas o tym, znajdziemy rozwiązanie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close