Zostały dwa ostatnie miejsca na warsztatach grupy krytycznej, które podczas Krakowskiego Festiwalu Tańca poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa. Organizator przedłuża termin wysyłania zgłoszeń do 22 lipca.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Organizator przyjmuje zgłoszenia na adres e-mail: hanna.raszewska@gmail.com. W tytule maila należy wpisać „zgłoszenie na warsztaty krytyki”. W treści trzeba podać imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię/miejsce pracy. Do maila należy załączyć próbkę swoich umiejętności w postaci dowolnej recenzji własnego autorstwa (publikowanej bądź nie).

Po raz pierwszy w tym roku, w ramach Krakowskiego Festiwalu Tańca, zapraszamy do udziału w warsztatach grupy krytycznej, które poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa. Warsztaty będą odbywać się przez cały czas trwania festiwalu, tj. w dniach 1–7 sierpnia 2022 roku w godzinach 11.00–13.30 w Nowohuckim Centrum Kultury. Rezultaty pracy uczestników/uczestniczek będą codziennie publikowane w internecie, na stronie Krakowskiego Centrum Choreograficznego. Organizatorki zapewniają uczestnikom/uczestniczkom bezpłatny wstęp na wszystkie spektakle festiwalowe. Warsztaty skierowane są zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie krytyki, jak i tych z doświadczeniem.

Udział w warsztatach jest płatny (50 zł).

Jeśli chętnych osób będzie więcej niż miejsc, o przyjęciu na warsztaty będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Regulamin dostępny na stronie: www.krakowskifestiwaltanca.pl.

Więcej informacji o warsztatach: link

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Taniec, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close