TO-EN zaprasza na warsztaty tańca butoh, które odbędą się 3–4 czerwca 2023 roku w Sopocie.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Jak trwać w bezruchu? Jak przemieszczać się, nie wykonując kroku? Jak nie zakłócać przestrzeni? Jak stać się sokiem drzewa, wiatrem, małą cząstką?Zanurz się ze mną podczas warsztatów w zdumiewający krajobraz japońskiej choreografii. Poczuj zmieniający się świat – jego strukturę, lekkość, szybkość, wilgoć, gęstość. Nastrój się na inne tempo, inną jakość i czas.

Zapraszam Cię do wspólnej opowieści o tym, jak można inaczej spojrzeć na to, co nas otacza i na nas samych. Niech taniec butoh stanie się w tej podróży naszym przewodnikiem.

INFORMACJE:

MIEJSCE: Goyki 3 Art Inkubator, ul. Jakuba Goyki 3 w Sopocie.
TERMIN: 3–4 czerwca 2023 roku
GODZINY: 10.00–16.30 (z przerwą)

ZAPISY I KWESTIE ORGANIZACYJNE: toen@toenbutoh.com
ZAPISY DO: 28 maja 2023 r. (ilość miejsc ograniczona)

KOSZT: 400 zł;
WPŁATA: https://goyki3.pl/produkt/warsztaty-z-tancerka-butoh-to-en/

BEZPŁATNY WEBINAR NA TEMAT WARSZTATÓW:
24 maja godz. 18.00 (aby wziąć udział, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: toen@toenbutoh.com)

Warsztaty odbywają się w kameralnej przestrzeni. Grupa uczestniczek i uczestników będzie niewielka. Część zajęć odbędzie się w plenerze.

Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 20. roku życia. Doświadczenie taneczne nie jest potrzebne.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza, podpisanie regulaminu oraz przesłanie na adres: toen@toenbutoh.com. Następnie – dokonanie wpłaty.

O TO-EN:

TO-EN jest tancerką butoh i choreografką. Przez wiele lat mieszkała w Szwecji, gdzie studiowała metodę tańca butoh pod okiem choreografki i artystki butoh SU-EN, dyrektora artystycznego zespołu SU-EN Butoh Company. W 2009 roku w Sztokholmie odbyła się pierwsza solowa premiera TO-EN pt. WHITE – biały. Premiera była jednoczesnym momentem narodzin TO-EN Butoh Company. W tym samy roku artystka powróciła do Polski. TO-EN tworzy spektakle, multidyscyplinarne projekty, akcje site-specific, interwencje, land art, improwizacje, warsztaty, wystawy, autorskie wykłady o tańcu i kulturze Japonii, równocześnie działając na rzecz społeczności osób starszych w Polsce.
TO-EN rozwija taniec butoh oparty na Metodzie SU-EN. Metoda SU-EN wywodzi się z nauk tancerzy i założycieli butoh: legendarnej Yoko Ashikawy i Metody Tatsumiego Hijikaty, rozwijanych w Japonii w latach 1988–1994, a następnie przekształconych w Metodę Tomoe Shizune i Hakutobo.

www.toenbutoh.com
Instagram i Facebook: @toenbutohcompany
vimeo.com/toenbutohcompany

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close