Współ_Pracownia zaprasza na wydarzenie otwierające kolejny sezon zajęć tańca współczesnego, które odbędzie się 30 sierpnia 2022 roku.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Za pomocą wystawy, projekcji wideo i audio oraz mikropraktyki ruchowej zapoznacie się z klimatem i charakterem naszych zajęć, jak również jej uczestnikami oraz z przestrzenią. Być może zostaniecie z nami na dłużej?

Tworząc tę instalację, spróbujemy wrócić do procesu, jaki wydarzył się w lipcu na letnim plenerze tańca współczesnego Ciało_Kształty, gdzie w mazurskiej scenerii szukaliśmy definicji i znaczeń tańca współczesnego. Zastanawialiśmy się, co wpłynęło na kształt tej dziedziny ruchu i sztuki i jak możemy czerpać z niej korzyści na co dzień. Burzliwy proces zebraliśmy tworząc subiektywne mapy myśli pozwalające podsumować ten czas każdemu z uczestników. Teraz, w performatywnej i interaktywnej formie, pragniemy zaprosić Was do tego świata i dać Wam możliwość rozszerzenia jego granic.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mogli wejść w interakcje z mapami myśli i ich twórcami. Po swobodnym czasie na obserwacje zaprosimy Was do kilku ćwiczeń, podczas których będziecie mogli zadać pytanie, wnieść swój komentarz. Za to na koniec spotkamy się we wspólnej 30-minutowej praktyce ruchowej, którą poprowadzi Agnieszka Sikorska.
Nie zabraknie też małego co nieco w formie poczęstunku oraz czasu na rozmowy, pytania i dzielenie się refleksjami.

Lokalizacja: Studio Oddaj Ciężar, ul. Kijowska 11
Otwarcie już od godz. 18.30, zakończenie do godz. 21.00.
Wstęp wolny
Z racji limitów przestrzeni na wydarzenie obowiązują zapisy: przestrzen.tanca@gmail.com.

***

Czym jest dla nas Współ_Pracownia?

To przestrzeń badania, analizowania i regularnego praktykowania Tańca Współczesnego. Proponujemy dwie formuły zajęć, dwie grupy o różnorodnym profilu. Każda z grup to komplementarny cykl zajęć w procesie. Projekt tworzą Agnieszka Sikorska oraz Paulina Rewucka, a z racji ich otwartości i kolektywnego podejścia może on nieustannie ewoluować i poszerzać swoje kierunki działania.

W tym sezonie:
17.00–18.30 grupa PREP (dla zaczynających swoją przygodę z tańcem)
18.45–20.15 grupa LAB (dla bardziej zaangażowanych, pragnących tworzyć)

Więcej informacji o zajęciach i Współ_Pracowni znajdziecie w mediach społecznościowych:
Instagram @wspol_pracownia
Facebook: @Współ_Pracownia https://www.facebook.com/Współ_Pracownia-107169265428896

Zapraszamy do Współtworzenia naszej tanecznej przestrzeni.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close