Pracownia artystyczna ROE zaprasza na Kurs choreografii scenicznej.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Kurs skierowany jest wszystkich osób, które chcą rozwinąć umiejętności taneczne oraz nabyć umiejętności tworzenia choreografii scenicznej. Program zajęć jest atrakcyjną propozycją w szczególności dla obecnych lub przyszłych: instruktorów amatorskich zespołów tanecznych (w różnych stylach i technikach), instruktorów grup teatralnych, animatorów kultury, arteterapeutów.

Miejsce zajęć: pracownia artystyczna ROE, Wrocław, ul. Wagonowa 12

Czas trwania warsztatów: 20 godzin (dwa weekendy po 10 godzin)

Prowadząca:

Magdalena Górnicka-Jottard – tancerka i choreografka, absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Antwerpii na Wydziale Tańca Współczesnego i Choreografii oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracowała przy ponad 50 spektaklach i projektach tanecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w zakresie tańca, pantomimy i choreografii.

Zakres tematyczny zajęć:

Współcześnie choreografia ma szeroką definicję i funkcjonuje w wielu kierunkach i odmianach, m.in. w teatrze, filmie, balecie, czy wersji modern, która przede wszystkim pozwala na wyrażanie siebie i swoich emocji.

Zajęcia w ramach Kursu choreografii scenicznej obejmują m.in. elementy kompozycji tańca i ruchu. Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania „choreograficznej skrzynki z narzędziami”, czyli metod efektywnego tworzenia choreografii i scen ruchowych.

Terminy zajęć:

Weekend I: nowy termin 18–19 lutego 2023 roku.
Weekend II: nowy termin 11–12 marca 2023 roku.
Koszty: 520 zł

Zapisy on-line:

https://szkolypolicealne.roe.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy-2021/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close