Galeria BWA Wrocław zaprasza na warsztaty Contakids z Anną Wańtuch w galerii Studio. Zajęcia przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od ok. 18 miesięcy do 6 lat. Odbędą się one 6 listopada 2022 roku o godz. 12.00 w Studiu BWA Wrocław (ul. Ruska 46). Wstęp wolny.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Contakids to przeznaczona dla rodzin z małymi dziećmi metoda warsztatowa. Oferuje ona rodzaj bliskiego spotkania między rodzicem a dzieckiem lub całą rodziną, w którym każdy pracuje we własnym tempie i według własnych potrzeb oraz ma szansę na cielesny kontakt z dzieckiem i super zabawę.

Prowadzenie: Anna Wańtuch
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona (maximum 20 osób)

Zapisy: bwa.wroc.pl/zapisz-sie/

Dla kogo?
Osoby dziecięce w wieku od 18 miesięcy do 6 lat z opiekunami/opiekunkami*

Warsztaty towarzyszą wystawie Matka Ziemia: https://bwa.wroc.pl/wydarzenie/matka-ziemia/

W trakcie warsztatów skupimy się na sobie, relacji z dzieckiem i cielesności oraz na eksplorowaniu upadku – czynnika, który poprzez zawarte w nim ryzyko doda nam odwagi i będzie stanowić element zabawowy. Metoda ta to również rodzaj społecznej fiesty, dającej możliwość podpatrywania innych dzieci i przekraczania swoich ograniczeń, poprzez akceptację grupy oraz wspólne ćwiczenia. Zapraszamy do udziału! Zapisy: zapisy@bwa.wroc.pl

* Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od ok. 18 miesięcy do 5–6 lat. Nie są to sztywne ramy, zwłaszcza w przypadku, gdy uczestniczy rodzeństwo. W tej sytuacji bardzo często starsze dziecko przejmuje rolę opiekuna i ćwiczy jak rodzic. Wiek został podany ze względu na posiadanie kluczowych umiejętności, takich jak samodzielne poruszanie się oraz rozumienie prostych komunikatów. Drugim aspektem jest potrzeba kontaktu z rodzicem, która powyżej 5. roku życia zamienia się w potrzebę przebywania raczej wśród rówieśników, ale uznajemy zasadę, że każde dziecko przechodzi różne etapy w różnym czasie i ma za sobą różne doświadczenia, dlatego ramy wiekowe są jedynie orientacyjne.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close