Muzeum Narodowe we Wrocławiu rozpoczyna wakacje tanecznym krokiem! W ramach cyklu Co mnie porusza w sztuce współczesnej 1 lipca o godz. 10.10 w Pawilonie Czterech Kopuł odbędą się warsztaty tańca intuicyjnego Barbary Przerwy dla dorosłych.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Rytmu, energii i natchnienia do tańca dostarczą prace wybitnego człowieka i wielkiego miłośnika podróży – Stefana Arczyńskiego.
Ten wspaniały fotograf, żyjący 106 lat, pozostawił po sobie imponujący dorobek artystyczny. Podczas swoich licznych podróży fotografował sceny z życia codziennego, portretował przypadkowych ludzi, ale i uwieczniał krajobrazy.
Obok zdjęć z różnych regionów Polski i Europy, uczestnicy warsztatów przeniosą się także do Chin, Indii, Afryki i USA. Stefan Arczyński potrafił w swoich fotografiach uwiecznić radość dziecięcą, piękno przyrody, taniec baletnicy. Organizatorzy zapraszają w świat „zatrzymanych” ulotnych chwil, które poruszą nasze serca, duszę i ciało.

Spotkanie w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu, bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie muzeum.

Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja.pawilon@mnwr.pl lub tel. 71 712 71 81.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu organizatorzy proszą o informację.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close