Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na warsztaty ruchowo-plastyczne dla dzieci w wieku 6–10 lat, w ramach cyklu Lato w Pawilonie. Poprowadzi je Barbara Przerwa.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Każde dziecko ma swój ulubiony kolor, a każdy kolor ma inną energię. Propozycja jest taka: tańczymy kolory w ich rytmie, czasami powoli i czasami szybko. Malujemy swym tańcem obrazy pełne barwnych plam. Pomocne nam w tym będą barwne folie, tkaniny, farby i dużo, dużo papieru.

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni Pawilonu Czterech Kopuł. Bilety do nabycia w kasie muzeum. Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja.pawilon@mnwr.pl lub 71 712 71 81 – od poniedziałku do piątku (w godz. 8.00–16.00). Muzeum prosi o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close