17 czerwca o godz. 18.00 w Pawilonie Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu odbędą się warsztaty tańca intuicyjnego dla dorosłych pt. Pomiędzy zmierzchem a świtem, pustym a pełnym, w ramach cyklu Co mnie porusza w sztuce współczesnej, prowadzone przez Barbarę Przerwę.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Opis warsztatów:

Prace Lecha Twardowskiego i Kornela Janczego, na pozór bardzo odmienne w stylistyce, łączy wyczucie koloru, poszukiwanie formy, refleksje nad upływającym czasem jako inspiracja artystyczna. W trakcie warsztatów wytańczymy zjawiska w przyrodzie takie jak świt, zmierzch, zachód słońca – czyli momenty przemiany, czas przejścia. W ruchu intuicyjnym poszukamy form, gestów obrazujących transformację z jednego stanu w drugi. Improwizując spontanicznie, przejdziemy tanecznym krokiem z pustego w pełne lub odwrotnie. Najważniejsze, by dostrzec możliwości konfrontacji, dialogu i przepływu energii pomiędzy sztuką i ciałem.

Wstęp płatny

Zapisy: edukacja.pawilon@mnwr.pl, tel.: 71 712 71 81

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close