Ośrodek Rozwoju „ W polu” zaprasza na tygodniowy plenerowy warsztat intensywnej praktyki tańca butoh. Każdego dnia odbędą się dwie sesje medytacji i 2 sesje tańca butoh (6 godzin dziennie – w sumie około 40 godzin zajęć).

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Praktyka otwierania ciała-umysłu (medytacja i taniec butoh), tworzy przestrzeń, w której następuje rozpoznanie i objęcie, mnogość i różnorodności form. Pojawiają się możliwości głębokiej integracji i transformacji ciała-umysłu. W tej poszerzonej perspektywie ciało-umysł uwalnia się z indywidualnych ograniczeń. Tu objawia się taniec, który nie jest tańcem.

Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych samorozwojem oraz pogłębianiem i poszerzaniem świadomości ciała-umysłu. Będzie przydatny dla tancerzy, performerów, aktorów osób trenujących: sztuki walki, jogę itp. a także osób zainteresowanych terapią poprzez ciało, którzy poszukują autentycznego ruchu, kreatywności oraz uważnej obecność w ciele w relacji z innymi.

Warsztat będzie połączeniem różnych metod pracy z ciałem-umysłem, tworzących razem spójną całość:
– medytacja
– Aikishintaiso (gimnastyka wewnętrzna Aikido),
– Noguchitaiso (gimnastyka Noguchi Michizo),
– taniec w połączeniu z naturą (w plenerze),
– taniec z obrazem/ bez obrazu,
– wyrażanie emocji w tańcu,
– improwizacja,
– taniec: indywidualny, w kontakcie z partnerem oraz w grupie,
– głęboka relaksacja.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: jerzakkrzysztof@gmail.com
Dalsze informacje zostaną podane w korespondencji zwrotnej.

O prowadzącym: https://www.facebook.com/KokoroKJ

Szczegóły:
https://osrodekwpolu.pl/butoh-i-medytacja-warsztat-tanca-butoh-meditation-dance-workshop/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close