Wersja do druku

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu zatrudni pedagogów baletu oraz tańca jazzowego i współczesnego. Jest to jedyna placówka w Polsce, która posiada własną scenę teatralną. Proces kształcenia oparto na autorskiej metodzie szkoły sztuk, która pomaga odkrywać kreatywność i przede wszystkim miłość do tańca.

Podstawowy zakres obowiązków:

– prowadzenie lekcji tańca klasycznego lub współczesnego i jazzowego w najmłodszych grupach (3-5 lat) oraz w różnych grupach wiekowych,

– opracowywanie układów tanecznych/choreograficznych,

– uczestniczenie w próbach i spektaklach Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź.

Dodatkowymi atutami będą:

– doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,

– doświadczenie związane z przygotowaniem spektakli teatralnych.

Szkoła oferuje:

– umowę o pracę,

– pracę w godzinach popołudniowych,

– pracę przy tworzeniu spektakli teatralnych z udziałem uczniów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź,

– zdobywanie doświadczenia scenicznego,

– możliwość rozwoju zawodowego w artystycznym środowisku,

– pracę w profesjonalnie wyposażonych salach baletowych i akrobatycznych,

– możliwość konsultacji z wybitnymi pedagogami baletu.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny: 573 316 736 lub mailowy: info@szkolabaletowa.poznan.pl.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.