Andrychów/Ogólnopolskie Otwarte Spotkania Teatralne Wiosna w Teatrze: Kielecki Teatr Tańca „Metamorfozy” – chor. Ira Nadia Kodiche

Zdjęcie: Andrychów/Ogólnopolskie Otwarte Spotkania Teatralne Wiosna w Teatrze: Kielecki Teatr Tańca „Metamorfozy” – chor. Ira Nadia Kodiche

Fot. z materiałów KTT

Wersja do druku

Udostępnij

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na pokaz spektaklu Metamorfozy (premiera odbyła się 22 kwietnia 2007 roku na Dużej Scenie KTT) w choreografii Iry Nadii Kodiche, który odbędzie się w ramach Ogólnopolskich Otwartych Spotkań Teatralnych Wiosna w Teatrze w Andrychowie.

O spektaklu: 

Maszyna czasu pozwala nam wychylić się z własnego wnętrza, by poznawać, smakować świat wokół nas – świat zewnętrzny. Ruchem przywołujemy przeszłość. Odczytujemy tajemną mowę wrażeń, których minione światło rozjaśnia nasze wnętrze.

choreografia – Ira Nadia Kodiche
asystent choreografa – Sarah Sottocasa
scenografia i kostiumy – Ira Nadia Kodiche
opracowanie światła – Ira Nadia Kodiche, Grzegorz Pańtak
Muzyka – Natasha Atlas, Orengeblossom, Laurent Garnier, Passarani, Spies Notinisn, Trentemoller

czas trwania 50 min.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Andrychów: Miejski Dom Kultury, ul. Szewska 7

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close