Barwy baletu – spektakl baletowy uczniów Szkoły Baletowej w Bytomiu na Scenie Otwartej

Zdjęcie: Barwy baletu – spektakl baletowy uczniów Szkoły Baletowej w Bytomiu na Scenie Otwartej

Wersja do druku

Udostępnij

Barwy baletu to spektakl taneczny uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu jest nietypowym połączeniem różnych technik tańca. Można tu zobaczyć wariacje i duety z klasycznego repertuaru baletowego, układy tańca współczesnego, układy tańca charakterystycznego i ludowego, układy taneczne w wykonania najmłodszych adeptów sztuki tanecznej. Inspiracją takiego zestawienia jest droga kształcenia tancerza − mówiąc językiem filmu,  „szybki montaż” obrazów tanecznych, które  każdy tancerz tworzy w procesie nauki tańca w szkole baletowej. Reżyserami układów tanecznych są doświadczeni pedagodzy i choreografowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Fragmenty programu były już pokazywane na konkursach i koncertach.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Bilety: wszystkie sektory 15zł

Sprzedaż i rezerwacja: kasa MCK czynna od 8.00 do 20.00, ul. Traugutta 1, Tarnów, tel. 14 633 46 04

Karnet festiwalowy: 150 zł

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie Mościcach, ul. Traugutta 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close