Białystok: Ewa Hubar „Daj się poruszyć” – warsztaty

Zdjęcie: Białystok: Ewa Hubar „Daj się poruszyć” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty tańca współczesnego dla kobiet, które poprowadzi Ewa Hubar. Warsztat skierowany jest do kobiet poszukujących i chcących rozwijać swój potencjał twórczy lub ekspresję siebie w ruchu – zarówno tych, mających doświadczenie z ruchem (tancerki, aktorki, joginki, wolne ptaki), jak i tych, które swoją przygodę z tańcem i pogłębianiem świadomości ciała chcą dopiero rozpocząć.

Bilety: 70 zł do kupienia w kasie Kina Forum (ul. Legionowa 5, tel. 85 746 13 20), Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19, tel. 85 67 67 367) oraz online (www.bilety.bok.bialystok.pl). Posiadaczki Białostockiej Karty Dużej Rodziny lub Karty Aktywnego Seniora mogą kupić bilety ze zniżką w cenie 35 zł po okazaniu swojej karty w kasie Kina Forum lub Centrum im. Ludwika Zamenhofa.

Po wykupieniu biletu należy napisać do prowadzącej: kioskruchu.ewahubar@gmail.com

Warsztat będzie wprowadzeniem do metody i technik tańca współczesnego, połączonego z pracą ze świadomością ciała, rozluźnieniem oraz zabawą ruchem.

Ewa Hubar zachęca:

Nastały takie czasy, że kobiety muszą dzielić się i wspierać wspólną energią. Energią, która ma w sobie wielki potencjał. Święto Kobiet jest najlepszym momentem, aby ten potencjał wyzwolić i zaprezentować. Nie musisz być superwyćwiczona i wygimnastykowana, wystarczy, że się rozluźnisz, a to samo przyjdzie. Zrób to dla Siebie. Wyraź to i pozwól Sobie na odrobinę wybuchowej energii tanecznej. Weź ze sobą: wygodny strój (ale może też być super ekstrawagancki, możesz nawet przyjść
w szpilkach), dobry nastrój, otwartą głowę i daj się poruszyć.

 

Więcej o metodzie i Kiosku Ruchu na stronie: http://kioskruchu-ewahubar.wix.com/kioskruchu-ewahubar

Ewa Hubar – tancerka, choreografka, performerka, antropolożka kultury, animatorka kultury. Skończyła Akademi for Musik, Dans & Teater w Kopenhadze na kierunku teatr tańca, a następnie rozwijała swoje umiejętności w Eksperymentalnym Studiu Tańca w Krakowie pod okiem Iwony Olszowskiej oraz na licznych warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą u uznanych nauczycieli i artystów (Vera Mantero, Christine de Smedt, David Zambrano, Peter Player, Yaniv Mintzer, Koen Augustijnen, Claudia Dias, Vincent Colomes, Tony Orrico, Mala Kline, Isabelle Schad, Maria Stokłosa i wielu innych), głównie w zakresie tańca współczesnego, improwizacji, improwizacji w kontakcie, choreografii i sztuki performance. Jest realizatorką projektów tanecznych i kulturalnych w Polsce i za granicą. W Białymstoku najczęściej współpracuje (oraz ceni tę współpracę) z Białostockim Ośrodkiem Kultury. Jest stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca w Starym Browarze w Poznaniu. Ostatni rok spędziła na podróżowaniu i nauce techniki masażu tajskiego oraz techniki dobrego, świadomego życia m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii oraz Kalifornii. W swojej praktyce i rozwoju ruchowym czerpie z takich technik jak BodyMind Centering®, improwizacja, techniki release, joga. Jest twórczynią Kiosku Ruchu – platformy edukacyjnej, w której przekazuje i dzieli się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami.

Więcej: http://kioskruchu-ewahubar.wix.com/kioskruchu-ewahubar#!o-mnie/c1aoy

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Białystok: Białostocki Ośrodek Kultury – Klub Fama, ul. Legionowa 5; godz. 11.00-17.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close