Białystok: Opera i Filharmonia Podlaska „Broadway Dance Club”

Zdjęcie: Białystok: Opera i Filharmonia Podlaska „Broadway Dance Club”

Opera i Filharmonia Podlaska „Broadway Dance Club”

Po raz pierwszy w Białymstoku roztańczone Broadwayowskie show. Muzyka i światło. Śpiew i taniec. Ikony amerykańskiej muzyki rozrywkowej i ich największe przeboje w wykonaniu wspaniałych solistów i muzyków Opery i Filharmonii Podlaskiej. Oryginalne choreografie w stylu sławnej grupy Fosse zaprezentują artyści baletu OiFP i tancerze gościnni. Evergreeny Elvisa Presleya, Marilyn Monroe czy The Blues Brothers i muzyka z broadwayowych hitów takich jak Amerykanin w Paryżu czy Chicago. To wszystko na Dużej Scenie Opery.

Wersja do druku

Udostępnij

Reżyseria: Mateusz Stachura
Aranżacje: Maksym Fedorov
Choreografia: Hanna Mocarska, Arkadiusz Jarosz
Reżyseria świateł: Mateusz Bułatewicz
Multimedia: Robert Burzyński
Kostiumy: Dorota Wolak

Wokaliści: Weronika Bochat, Paulina Malinowska, Katarzyna Szymuś-Supronowicz, Hanna Różankiewicz, Maciej Nerkowski, Mateusz Stachura, Kamil Wróblewski, Andrzej Klepacki

Tancerze: Natasza Borycka, Joanna Frątczak, Karolina Merda, Hanna Mocarska, Szymon Harasimowicz, Arkadiusz Jarosz, Łukasz Józefowicz, Jakub Jóźwiak

The Consonance Trio:

Maksym Fedorov – kierownictwo muzyczne, fortepian, opracowanie muzyczne
Wojciech Bronakowski – perkusja
Piotr Chociej – kontrabas

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Białystok: Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close