Białystok/Poznań/Warszawa: PORUSZENIA 2014 – Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem

Zdjęcie: Białystok/Poznań/Warszawa: PORUSZENIA 2014 –  Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem

Fot. Maciej Zakrzewski

Wersja do druku

Udostępnij

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem zaprasza na PORUSZENIA 2014 – Otwarte Spotkania z Terapią Tańcem i Ruchem W dniach 17-26 marca, w trzech miastach w Polsce: Białymstoku, Poznaniu i Warszawie odbędzie się 27 warsztatów, bezpłatne konsultacje do terapii, pokazy filmów Breath Made Visible i Słuchając głosu ciała, a także spotkanie z autorkami książek o psychoterapii tańcem i ruchem, które poprowadzi Tatiana Cichocka. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z psychoterapią tańcem i ruchem i bezpośredniego doświadczenia jak uważność na własne ciało, ruch i taniec mogą sprzyjać rozwojowi i pracy nad sobą.

 

W programie m.in.:

Dzień dobry z DMT – jak korzystać z kontaktu z ciałem na co dzień – warsztat.

Od organizatorów:

„Chcesz w przyjaźni ze swoim ciałem korzystać z jego mądrości i możliwości jakie Ci daje? Nasze ciało zabieramy w każde doświadczenie, reaguje ono zanim pojawi się pierwsza myśl. Na tym warsztacie będziesz mieć okazje uwrażliwić się na sygnały płynące z ciała i dzięki temu czerpać informacje nie tylko z tego co niosą myśli i emocje ale także ze swojego ruchu, odczuć, oddechu i reakcji Twojego ciała na kontakt z otoczeniem. Doświadczysz jak poprzez kontakt z ciałem można na bieżąco badać swoje potrzeby i jak znajdować sposoby zaspokajania ich, by być w zgodzie ze sobą. Na warsztacie przyjrzysz się także temu jak Twoje ciało reaguje na stres, jak możesz się relaksować w pracy, w drodze, w domu mając choćby minutę wolnego czasu. Będziemy wspólnie szukać i doświadczać przepływu, połączeń w ciele i przyjemności płynącej z ruchu, eksperymentować, rozmawiać i dobrze się bawić. Przekonasz się, że Terapia Tańcem i Ruchem (DMT) to metoda, którą można wcielać w życie w każdej chwili.”

 

Termin: 18.03.2014 (wtorek) 18.00 – 20.30

Miejsce: Warszawa, sala przy ul Grochowskiej 262

Cena: 45zł

Prowadząca: Małgorzata Różycka – psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem

Informacje i zapisy: info@terapiatancem.org.pl, tel. 605 632 672

 

Radość tworzenia – o zabawie, twórczości i dystansie do rzeczywistości – warsztat

Od organizatorów:

„Przypadki, pomyłki, humor i eksperymentowanie – oto główne sposoby dotarcia do nowych, twórczych rozwiązań wg Edwarda de Bono. Dwóch pierwszych nie możemy kontrolować, za to humoru i „próbowania nowego” na warsztacie nie zabraknie.
Zapraszam na spotkanie, które poprzez zabawy ruchem pozwolą Ci obudzić Twoją twórczą część i spojrzeć na świat świeżym spojrzeniem. Będziemy się wspólnie ruszać, bawić, improwizować, eksperymentować i rozmawiać, po to, by doświadczyć przyjemności tworzenia z innymi i radości zabawy płynących z kontaktu z ciałem oraz spontanicznego ruchu, który pojawia się w bezpiecznym, akceptującym otoczeniu. Będziemy czerpać z naturalnych, dostępnych każdemu z nas sposobów poruszania się, wykorzystując je w nowy sposób, po to by odkryć w sobie potencjał elastycznego, spontanicznego działania i przekraczania utartych schematów. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.”

 

Termin: 22.03.2014 (sobota) 11.00 – 13.30

Miejsce: Warszawa, Rytmosfera, ul. Zakrzewska 24

Cena: 45zł

Prowadząca: Agata Teodorczyk – psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem

Informacje i zapisy: info@terapiatancem.org.pl, tel. 696 424 618

 

Bezpłatne konsultacje do terapii:

Miejsce: gabinet przy ul. Puławskiej 103 lok. 2

Informacje i zapisy: info@terapiatancem.org.pl, tel. 605 632 672 (Małgorzata Różycka), 696 424 618 (Agata Teodorczyk)

ARCHIWUM PREZENTACJI

Białystok, Poznań, Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close