Białystok/XIII Festiwal „Kalejdoskop”: Uri Ivgi – warsztaty

Zdjęcie: Białystok/XIII Festiwal „Kalejdoskop”: Uri Ivgi – warsztaty

Fot. Aleksander Joachimiak

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XII edycji Festiwalu Kalejdoskop Uri Ivgi poprowadzi warsztat.

Koszt: 1 warsztat  – 30 zł. Pakiet warsztatów (8 warsztatów) – 190 zł.

Regulamin

Zgłoszenia

Zajęcia tańca współczesnego Uri Ivgi, jako choreografa, bazują na jego własnym  dynamiczym języku tańca. Zaczynają się od rozgrzewki skoncentrowanej na uwolnieniu mięśni i stawów w celu wytworzenia świadomości całkowicie wolnego ciała. Następnie Uri naucza tancerzy małych fraz tanecznych obejmujących wykorzystanie przestrzeni, które ostatecznie rozwiną się w bardzo dynamiczne kombinacje ze szczególnym wykorzystaniem pracy na podłodze. Jego celem jest ekstremalna praca tancerza, ale nadal ze stanem świadomości „wolnego ciała”, od którego zajęcia się rozpoczynają.

Więcej informacji na stronie: festiwal-kalejdoskop.pl oraz na profilu facebookowym: www.facebook.com/festiwal.kalejdoskop.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:15

Białystok: DanceOFFnia, Studio Działań Kreatywnych, ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10; czw: 16.15-17.45, pt: 15-16.30, sob: 13.30-15 i nd: 11.45-13.15

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close