Spotkania

Białystok/XVIII Festiwal Kalejdoskop: Na co czekamy Rozmowy o polskim tańcu

Zdjęcie: Białystok/XVIII Festiwal Kalejdoskop: Na co czekamy  Rozmowy o polskim tańcu

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XVIII Festiwalu Kalejdoskop, w cyklu Rozmowy o polskim tańcu dyskusję pt. Na co czekamy poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa.

Jeszcze się nie całkiem skończyło, jeszcze czekamy ale już widać światełko w tunelu, już jest spokojniej. Czekać można z nadzieją i radością na to, co upragnione, lecz także ze smutkiem po tym, co po drodze umknęło, lub z niepokojem przed tym, co przyjdzie. Bo wiemy, że kiedy się doczekamy, to nie będzie już tak samo jak było. Jak czekamy I na co właściwie

Hanna Raszewska-Kursa (1982) badaczka i krytyczka tańca, doktorantka IS PAN. Publikuje relacje, wywiady, recenzje na łamach drukowanych i elektronicznych, a także artykuły naukowe w monografiach i czasopismach fachowych. Autorka, redaktorka i współredaktorka publikacji książkowych, m.in. Teorii tańca w polskiej praktyce, napisanej w ramach stypendium MKiDN, wydanej w ramach Programu wydawniczego IMiT. Prowadzi rozmowy pospektaklowe w formule tradycyjnej i w formułach eksperymentalnych, w zależności od potrzeb publiczności. Prezeska Fundacji Myśl w Ciele, założycielka Warszawskiej Pracowni Kinetograficznej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close