Białystok/XVIII Festiwal „Kalejdoskop”: „Na co czekamy?” – Rozmowy o polskim tańcu

Zdjęcie: Białystok/XVIII Festiwal „Kalejdoskop”: „Na co czekamy?” – Rozmowy o polskim tańcu

Fot. Michał Kursa

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XVIII Festiwalu „Kalejdoskop”, w cyklu Rozmowy o polskim tańcu dyskusję pt. Na co czekamy? poprowadzi Hanna Raszewska-Kursa.

 

Jeszcze się nie całkiem skończyło, jeszcze czekamy – ale już widać światełko w tunelu, już jest spokojniej. Czekać można z nadzieją i radością na to, co upragnione, lecz także ze smutkiem po tym, co po drodze umknęło, lub z niepokojem przed tym, co przyjdzie. Bo wiemy, że kiedy się doczekamy, to nie będzie już tak samo jak było. Jak czekamy? I na co właściwie?

 

Hanna Raszewska-Kursa (1982) – badaczka i krytyczka tańca, doktorantka IS PAN. Publikuje relacje, wywiady, recenzje na łamach drukowanych i elektronicznych, a także artykuły naukowe w monografiach i czasopismach fachowych. Autorka, redaktorka i współredaktorka publikacji książkowych, m.in. Teorii tańca w polskiej praktyce, napisanej w ramach stypendium MKiDN, wydanej w ramach Programu wydawniczego IMiT. Prowadzi rozmowy pospektaklowe w formule tradycyjnej i w formułach eksperymentalnych, w zależności od potrzeb publiczności. Prezeska Fundacji „Myśl w Ciele”, założycielka Warszawskiej Pracowni Kinetograficznej.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:30

Białystok: BTL Lalki ? kawiarnia teatralna, ul. Kalinowskiego 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close