Bielsko-Biała/tyDzień Tańca 2014: Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Bytomiu „Barwy tańca” − widowisko artystyczne

Zdjęcie: Bielsko-Biała/tyDzień Tańca 2014: Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Bytomiu „Barwy tańca” − widowisko artystyczne

Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Tygodnia Tańca w Bielsku-Białej odbędzie się pokaz widowiska artystycznego Barwy tańca uczennic Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. W programie znajdą się popisy solistów z wielkich baletów klasycznych oraz różne formy tańca współczesnego i choreografie oparte na tańcach ludowych. Wstęp za okazaniem zaproszeń.

Zaproszenia: formularz zgłoszeniowy www.tydzientanca.pl lub Studio Tańca Entrée, ul Wzgórze 19, tel. 33 821 72 82 lub mail: info@entree.pl.

Po spektaklu, o godzinie 18.00, w Klubie Aquarium, w Galerii Bielskiej BWA, ul. 3 Maja 11 odbędzie się koncert muzyczny, któremu towarzyszyć będą: wykład Aleksandry Skowrońskiej Jezioro łabędzie oraz wywiad z artystami Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Wstęp wolny.

Streszczenia wystąpień:

Krzysztof Ficek, Świadomość ruchu w profilaktyce uszkodzeń sportowych

Piotr Habdas, Monitorowanie motoryki podstawowej podstawą diagnostyki i rokowań zarówno w poradnictwie ortopedycznym jak i w procesach treningowych

tyDzień Tańca 2014 – harmonogram

Więcej: http://www.tydzientanca.pl/

Logo Entree (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Bielsko-Biała: Teatr Lalek Banialuka, ul. Mickiewicza 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close