Bujakowska&Janus – „3D-ance” / Wysocka – „Muzykofilia II”

Zdjęcie: Bujakowska&Janus – „3D-ance” / Wysocka – „Muzykofilia II”

Z materiałów Wydarzeń Teatralnego i Tanecznego OFF-u

Wersja do druku

Udostępnij

3D-ANCE Barbary Bujakowskiej i Marcina Janusa to multimedialny projekt, który operując obrazem, dźwiękiem i ruchem odnosi się do zagadnienia percepcji. Jest próbą odpowiedzi na pytania związane z postrzeganiem , rozumieniem i odbiorem nie tylko spektaklu tanecznego ale także otaczającego nas świata. Zagadnienie poruszone w spektaklu jest znane od bardzo dawna ale pozostaje cały czas aktualne i wyjątkowo interesujące.  Projekt sponsorowany przez MKiDN. Premiera odbyła się w 21 czerwca 2009 w krakowskiej Cricotece. 3D-ance prezentowany był m.in. na Polskiej Platformie Tańca oraz Festiwalu Dance Union w Londynie.

Muzykofilia II Pauliny Wysockiej to spektakl inspirowany książką Oliviera Sacksa Muzykofilia. Opowieści o muzyce i mózgu. Tańczą w nim Barbara Bujakowska, Paulina Wysocka i Piotr Skalski.

.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

SCKM, ul. Wietora 13, Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close