Burdąg k. Jedwabna: Dżem końca lata

Zdjęcie: Burdąg k. Jedwabna: Dżem końca lata

Fot. Maciej Zakrzewski

Wersja do druku

Udostępnij

Zanim zrodziła się koncepcja festiwalu improwizacji kontaktowej, ta  technika tańca była zgłębiana podczas długich, niekiedy wielodniowych dżemów, odbywających się w ustronnych i inspirujących przestrzeniach sąsiadujących z naturą. Jednym z bardziej znanych, pionierskim wydarzeniem tego typu był Breitenbush Jam, o którym więcej można przeczytać na stronie http://www.jointforcesdance.com/breitenbush_jam.php.

Chcąc nawiązać do tej tradycji, Natalia Oniśk i Andrzej Woźniak zapraszają  zapraszamy na pierwszy weekendowy dżem do studia w mazurskim Burdągu.

Skąd ten pomysł?
Jest coś bardzo zachęcającego w dłuższym tanecznym spotkaniu, które nie ma hierarchicznego charakteru warsztatów. Spotkaniu, które będzie przede wszystkim okazją do intensywnej praktyki improwizacji kontaktowej, ale również wymiany na temat zainteresowań i tworzenia przestrzeni pełnej skupienia i uważności, w której ta praktyka zyskuje dodatkową głębię.

Początek planowany jest na piątek wieczorem,  a zakończenie –niedzielę późnym popołudniem. Będzie czas na tańce, integrację, ognisko i spacer nad jezioro.

Kiedy? 11-13 września
Na początek obiad o godz.17.30, po którym zacznie się pierwszy dżem. Zakończenie w niedzielę przed kolacją o godz. 18.30.
Można przyjechać do Burdąga w piątek w ciągu dnia – przestrzeń będzie do dyspozycjiuczestników od godziny 12.00, co oznacza, że będzie można zapoznać się z miejscem, pójść nad jezioro czy zrobić dżem lub sesję bodywork, jeśli zbierze się grupa chętnych osób.

Gdzie? Burdąg http://www.burdagstudio.com/dom-pracy-tworczej/

Za ile?
260 zł (z noclegiem w pokoju 2-osobowym)
240 zł (z noclegiem w pokoju 3-osobowym)
220 zł (z noclegiem w pokoju 5-osobowym)
200 zł (z noclegiem w pokoju 10-osobowym)
140 zł (z noclegiem na sali tanecznej z własnym śpiworem lub we własnym namiocie)

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do 20 sierpnia. Po tym terminie cena rośnie o 40 złotych.
Tylko wpłata zaliczki rezerwuje miejsce na wydarzeniu.
(Uwaga! Organizatorzy proszę o nie wpłacanie pieniędzy na konto Fundacji „Ciało Się”)

Wyżywienie:
Istnieje możliwość zamówienia wegetariańskiego wyżywienia szykowanego przez panią Kasię. Cena to 40 zł (płatne w gotówce na miejscu) za 3 posiłki dziennie, obejmujące produkty do śniadania, dwudaniowy obiad i ciepłą kolację.
Można też przygotowywać posiłki samodzielnie lub w grupie korzystając z dwóch dostępnych kuchni.

Zgłoszenia: kinspiracje@gmail.com
W mailu zgłoszeniowym prosimy o informację o wybranej opcji noclegowej i wyborze wyżywienia.

Liczba miejsc ograniczona

ARCHIWUM PREZENTACJI

Burdąg k/Szczytna: ul. Kamień Polny 12, Pęcice Małe.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close