Burdąg: Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji

Zdjęcie: Burdąg: Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji

fot. Żaneta Górska

Wersja do druku

Udostępnij

Natalia Oniśk zaprasza na Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji w Burdągu na Mazurach. Jak zaznacza organizatorka, inicjatywa powstała z pasji do dżemowania i labowania, z potrzeby stworzenia przestrzeni do bycia przy sobie i spotkania z innymi – w  tańcu i poza salą taneczną. To zaproszenie do pogłębionej praktyki kontakt improwizacji i celebrowania społeczności oddanej tej formie ruchu.

O wydarzeniu:

Burdąg znajduje się tuż obok lasów i jezior, tworząc wyjątkowe warunki do tańca, medytacji i zabawy. Gościł już niejedno wydarzenie związane z improwizacją kontaktową.

[…] to przestrzeń, stworzona z miłości do tańca i sztuk performatywnych. Czeka na nas studio z wielkimi oknami i pięknym widokiem, przytulne pokoje i pyszne jedzenie – Natalia Oniśk

Noclegi:
*w pokoju: dwu-, trzy- lub pięcioosobowym (z pościelą i wszystkim, co potrzebne).
*na sali, we własnym śpiworze (materace zapewnione na miejscu)

Termin: 27 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020 roku (początek wieczorem, można przyjechać wcześniej; zakończenie późnym popołudniem)
Miejsce: http://burdagstudio.com/
Jedzenie: http://www.gayatri.pl/

Cena:
650-800 zł (w zależności od wybranego noclegu) zawiera pobyt, jedzenie i wszystkie wydarzenia.
Cena przy wpłacie zaliczki (200 zł) do 10 grudnia, później 50 zł więcej.

W programie m.in.: jamy w ciszy i z muzyką na żywo, laboratoria, ruch autentyczny, Contemplative Dance Practice, Underscore, impreza sylwestrowa, czas wolny na spacery i czytanie przy kominku.

Zgłoszenia: Natalia Oniśk to.punkt.kontaktu@gmail.com

tel. +48 663 480 307

Informacje o wydarzeniu: FB

ARCHIWUM PREZENTACJI

Burdąg: Studio Burdąg, Kolonia Burdąg 68, Jedwabno 12-122 (woj. warmińsko-mazurskie)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close