Bytom/Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK/Dni otwarte: Nabór do spektaklu duetu Ivgi & Greben

Zdjęcie: Bytom/Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK/Dni otwarte: Nabór do spektaklu duetu Ivgi & Greben

Fot. materiały Teatru ROZBARK.

Wersja do druku

Udostępnij

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK ogłasza nabór do nowej odsłony spektaklu pt. This is not a love song, w choreografii Uriego Ivgi i Johana Grebena. Spektakl został wyróżniony na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych licznymi prestiżowymi nagrodami. Światowa premiera spektaklu miała miejsce 22 maja 2010 roku, w Rosji. 28 czerwca 2014 roku premierowy pokaz This is not a love song zainauguruje XXI edycję Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu. Wyłoniony w ramach audycji zespół będzie pracował w terminie od 12 maja do 28 czerwca 2014 roku.

 

IVGI&GREBEN

 

Pierwsze prace duetu Ivgo&Greben datuje się na 2003 rok. Wówczas powstała nowa wersja spektaklu Carmen,  z udziałem węgierskiego Szeged Contemporary Ballet. Spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Wystawiany był na wielu międzynarodowych festiwalach. Ivgo & Greben są laureatami Złotej Maski w kategorii najlepszy choreograf baletu/tańca współczesnego, przyznanej w 2011 roku w Moskwie za spektakl This is not a love song (stworzony dla rosyjskiego zespołu  Provincial Dances Theatre w Jekaterynburgu).

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

BYTOM: Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Dojazd 29.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close