Bytom: Gala Jubileuszowa z okazji 75-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu

Zdjęcie: Bytom: Gala Jubileuszowa z okazji 75-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu

Gala Jubileuszowa z okazji 75-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Materiały własne organizatora

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Jubileuszową z okazji 75-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu.

Wersja do druku

Udostępnij

Przewidziane są spektakle Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, składający się z części klasycznej (uczniowie OSB w Bytomiu) i Wszechświat w skorupce orzecha w reżyserii Artura Żymełki. Ponadto odbędą się pokazy absolwentów w choreografii Małgorzaty Dzierżon (absolwentki tej Szkoły) i występy artystów Opery na Zamku w Szczecinie w choreografii Lucyny Zwolińskiej (absolwentki tej Szkoły), Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” z liczną grupą absolwentów Szkoły i pokaz Krzesanego w choreografii Henryka Konwińskiego w wykonaniu Opery Śląskiej w Bytomiu.

Po Gali Jubileuszowej w budynku Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej nastąpi spotkanie absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły (zapewniony transport z Bytomskiego Centrum Kultury do szkoły).

Więcej informacji: link 1
link 2

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Bytom: Bytomskie Centrum Kultury, pl. Karin Stanek 1

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close