Bytom: Integracyjny Teatr Tańca INTEGRA „Ty i Ja”

Zdjęcie: Bytom: Integracyjny Teatr Tańca INTEGRA „Ty i Ja”

Integracyjny Teatr Tańca INTEGRA „Ty i Ja”. Fot. Teatr ROZBARK

Teatr ROZBARK zaprasza na spektakl Integracyjnego Teatru Tańca INTEGRA pt. Ty i Ja.

Wersja do druku

Udostępnij

Ty i Ja to kolejny projekt taneczno-ruchowy grupy INTEGRA, działającej od 2014 roku przy Teatrze ROZBARK. Projekt powstał na skutek przemyśleń dotyczących partnerowania drugiej osobie, to wzajemne inspirowanie się swoją obecnością prowadzące do wzajemnych interakcji, to wzajemne odnajdywanie się, to umiejętność wsłuchiwania się zarówno w siebie, jak i drugą osobę, to poszukiwanie wewnętrznego ja w harmonii z drugą osobą, to pokazanie, że bez drugiej osoby bylibyśmy samotni i obcy.

O Integracyjnym Teatrze Tańca INTEGRA

INTEGRA to grupa taneczno-ruchowa, zainicjowana i prowadzona przez Ewelinę Dehn i Beatę Grzelak-Szwedę, działająca przy Teatrze ROZBARK od 2014 roku. Jej celem jest przełamywanie barier tanecznych, dotyczących szeroko pojętej niepełnosprawności. Grupa zrzesza zarówno osoby pełnosprawne, jak i z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi. Ideą, która towarzyszy grupie, jest integracja pomiędzy osobami pełnosprawnymi i z niepełnosprawnościami.

Wierzymy, że chęć działania, wyrażania siebie poprzez teatr i taniec jest tą siłą, która może połączyć ludzi i wykrzesać z nich to, co najlepsze. INTEGRA jest przestrzenią dla ludzi i między ludźmi, jest ich azylem i strefą wolności.

Realizatorzy:

Kreacja i wykonanie: artystki i artyści Teatru INTEGRA pod kierunkiem Beaty Grzelak-Szwedy i Eweliny Dehn

Więcej informacji: link
Wydarzenie na Facebooku: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Bytom: Teatr ROZBARK, ul. W. Kilara 29

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close