Bytom/ROZBARK in Motion 2019: „Kręcipupa” – koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek

Zdjęcie: Bytom/ROZBARK in Motion 2019: „Kręcipupa” – koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek

"Kręcipupa", fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK in Motion, zaprasza na spektakl Kręcipupa w reżyserii Tomasza Maśląkowskiego i choreografii Maćko Prusaka. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-5 lat wraz z opiekunami.

O spektaklu:

Uspokój się! Usiądź choć na chwilę! Przestań się kręcić!

Nie mogę! Nie chcę!

Muzyczno-ruchowy spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat i ich rodziców. Opowieść o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od kręcenia.

Kręcipupa przenosi widza w świat abstrakcji plastycznej, wykorzystując przedmioty codziennego użytku. Domowa przestrzeń, w której rozgrywa się akcja przedstawienia, nabiera nowych znaczeń, otwierając widza na nieoczekiwane skojarzenia i rozbudzając jego wyobraźnię.

Uwaga! Udział w spektaklu grozi napadami wesołości. Może wystąpić problem z powstrzymaniem się od tańca. Poważni rodzice wchodzą na własną odpowiedzialność.

Spektakl zrealizowany ze środków finansowych Miasta Wrocław.

Bilety w cenie: 10 zł ulgowy, 15 zł normalny.

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):

– 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne/ponadpodstawowe), zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.

– 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
– 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close