Bytom/ROZBARK in Motion 2019: Stefano Silvino „She War Saw”

Zdjęcie: Bytom/ROZBARK in Motion 2019: Stefano Silvino „She War Saw”

ROZBARK in Motion

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK in Motion, zaprasza na spektakl She War Saw w choreografii Stefano Silvino.

O spektaklu:

To drugi autorski projekt taneczny Stefano Silvino. Celem obu projektów jest praca z młodymi tancerzami, wywodzącymi się z różnych środowisk tanecznych (taniec współczesny, jazzowy, hip-hop).

Inspiracją do powstania spektaklu She War Saw było miasto Warszawa, w którym od 4 lat mieszka, tworzy i pracuje Stefano. Przedstawienie jest dokumentem osobistej wizji kilku punktów na mapie miasta, które zwróciły uwagę artysty. Pierwszą i najważniejszą inspiracją jest Pałac Kultury, serce stolicy, które wśród autochtonów niestety cieszy się złą opinią. Z czego to wynika? Czy wiąże się z trudną historią, przez którą kraj przeszedł?

Kolejną fascynacją jest kontrast między starą zabudową, a współczesnymi dokonaniami architektów. Twórcy idą dalej, pytają jaki wpływ na starą społeczność, mieszkańców ma błyskawiczny rozwój miasta? Dokąd zmierzamy?

 

Choreografia: Stefano Silvino,

Tańczą: Stefano Silvino, Agata Urbaniak, Aleksandra Sawko, Diana Landa, Kalina Borek, Karolina Kowalczyk, Katarzyna Zakrzewska, Nina Bebowiak, Wiktoria Sobocinska

czas trwania: 50 min

Bilety w cenie: 20 zł ulgowy, 30 zł normalny

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):

– 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne/ponadpodstawowe), zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.

– 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
– 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close