Bytom: Studenci Codarts w przedstawieniu dla dzieci

Zdjęcie: Bytom: Studenci Codarts w przedstawieniu dla dzieci

Fot. M. Maruszak

Wersja do druku

Udostępnij

21 marca o godz. 11.00 Śląski Teatr Tańca zaprasza na „Fritz Flitz”, przedstawienie dla dzieci w wykonaniu studentów CODARTS (Holandia).

Czy widziałeś kiedyś superbohatera?

 

To ktoś, kto ratuje ludzi z wypadków i używa swoich supermocy do łapania złych typów. Jednak z supermocami czy bez, superbohater także może zostać zraniony albo popaść w przygnębienie. Dlatego właśnie prawie każdy superbohater ma przyjaciela. Fritz Flitz jest takim superbohaterem i też ma swojego towarzysza, Actie Arie! Kiedy Fritz jest przygnębiony lub zraniony, Actie Arie wspiera go. Kiedy Fritz się nudzi, wtedy bawi się w tajemnicy swoimi supermocami, jednak to czasami wymyka się spod kontroli.

 

Życie superbohatera jest trudne i czasami nie wszystko się udaje. Być może mógłbyś użyć swoich supermocy, żeby pomóc mu łapać bandytów. Fritz jest bardzo błyskotliwy, ale trochę niezdarny! Czy jest prawdziwym superbohaterem?

 

Cena biletów: 5 zł

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close