Bytom / Teatr ROZBARK: Alice in WonderBand „Kiss” – reż. Visnja Obradovic

Zdjęcie: Bytom / Teatr ROZBARK: Alice in WonderBand „Kiss” – reż. Visnja Obradovic

Alice in WonderBand „Kiss”, fot. Saša Vukićević

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na gościnny występ serbskiego zespołu Alice in WonderBand. W dniach 16 i 17 marca o godz. 18.00 artyści zaprezentują familijny spektakl komediowy Kiss.

Wersja do druku

Udostępnij

Kiss to komedia, opowieść o zabawie, przekomarzaniu się, rywalizacji, a przede wszystkim o miłości. Pomysłowe, nowe aranżacje piosenek takich gatunków muzycznych jak rock, pop i tradycyjne utwory bałkańskie, w połączeniu z oryginalnymi propozycjami Alice in WonderBand są wykonywane przy użyciu najprostszych środków, tylko ciałem i głosem. To oszałamiające połączenie dźwięków, rytmów, tańca, gry aktorskiej, śpiewu i akrobatyki w jej pierwotnej formie.

Spektakl został wystawiony ponad 80 razy i obejrzało go 15 tys. widzów we Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech, Turcji, Czarnogórze, Bośni, Chorwacji oraz na wielu scenach i festiwalach w Serbii. Spektakl został nagrodzony za eksplorację dźwięku jako sposobu ekspresji w teatrze.

To, co ten duet wykonywał na scenie, było wspaniałe. Ci artyści używają tylko swoich ciał i głosów jako instrumentów muzycznych. Nic więcej. Ale robią to z taką energią, świadomie i przekonująco, że ich występ jest czystą przyjemnością (…). To, co oferują, to czysta energia, rytm w swojej pierwotnej formie.

Peter Kees, „Süddeutsche Zeitung”

Realizatorzy:

Reżyseria: Visnja Obradovic
Występują: Ana Vrbaski i Marko Dinjaski
Aranżacje muzyczne/kompozycja: Alice in WonderBand
Kostiumy: Natasa Jovicic / LUTKART
Stylizacja włosów: Budislav Vlajkov / Beastic
Produkcja: Otvoreni Krug Novi Sad
Czas trwania: 1 godz.

Niniejsza praca powstała dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej.

Więcej o widowisku: Kiss Musical Comedy.

Link do wydarzenia na FB: Kiss – familijny spektakl muzyczny 

Bilety w cenie: 20 zł / osoba, 30 zł bilet rodzinny (1 dorosły + 1 dziecko) do nabycia on-line oraz w kasie biletowej tuż przed spektaklem.

Kiss musical komediowy w sobotę 16 marca.
Kiss musical komediowy w niedzielę 17 marca.

Uwaga! Ze względu na widowisko familijne spektakl rozpocznie się o godz. 18.00.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Bytom: Teatr ROZBARK, ul. W. Kilara 29

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close