Bytom/ Teatr ROZBARK: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, Repertuar

Zdjęcie: Bytom/ Teatr ROZBARK: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, Repertuar

materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty GaGa/dancers i GaGa/people z Gosią Mielech oraz zajęcia Repertuar DanceLab. GaGa/dancers przeznaczone jest dla profesjonalnych tancerzy i studentów tańca. W zajęciach GaGa/people może wziąć udział każdy i nie jest do tego potrzebne żadne doświadczenie taneczne.

Ceny:

GaGa/dancers: 120 zł
GaGa/people: 40 zł

GaGa/dancers, Repertuar, GaGa/people: 140 zł

gosiamielech.bilety24.pl

Harmonogram warsztatów:

10.00 – 11.15 Gaga/dancers
11.30 – 13.00 Repertuar DanceLab
17.00 – 18.00 Gaga/people

Gosia Mielech jest tancerką, choreografką oraz nauczycielką GaGa. Ukończyła ona prestiżowy Gaga Teacher Training Program w 2018 roku pod kierownictwem artystycznym Bosmat Nossan oraz opieką mentorską Ohada Naharina. Gosia jest absolwentką Poznańskiej Szkoły Baletowej, założycielką DanceLab oraz wieloletnią solistką w Polskim Teatrze Tańca. Więcej informacji: www.gosiamielech.com

GaGa jest językiem ruchowym opracowywanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Aviv). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, i pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.

GaGa/people są otwarte dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała,
poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

Więcej informacji: www.gagapeople.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close