Bytom/Teatr ROZBARK: Márta Ladjánszki „statusM” – pokaz work in progress

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Márta Ladjánszki „statusM” – pokaz work in progress

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na pokaz work in progress statusM. Będzie to efekt rezydencji Márty Ladjánszki w Teatrze ROZBARK.

Wstęp wolny.

Márta Ladjánszki jest Węgierką, laureatką licznych nagród, założycielką zespołów teatralnych. Na scenie pracuje ponad 20 lat, a jej przedstawienia pokazywane były m.in. w Czechach, Serbii, Polsce, Słowacji, Niemczech, USA i na Ukrainie. W swojej praktyce łączy bogate doświadczenie edukacyjne (studiowała m.in. balet klasyczny, gimnastykę, jazz i taniec współczesny) z nieustannym samodoskonaleniem (uczestniczyła w wielu warsztatach z ważnymi współczesnymi artystami tańca).

O przedsięwzięciu, jakim jest statusM Márta Ladjánszki pisze:

Co czyni nas różnymi i na jakie sposoby jesteśmy podobni? Czy „miłość od pierwszego wejrzenia” istnieje naprawdę? Jeśli tak, to jak długo trwa? Czy w pracy odnaleźć można miłość? Czy powinniśmy spoglądać na innych próbując znaleźć w nich samych siebie? Czy wolno nam przypuszczać, że inni w ten sam sposób spoglądają na nas? Na te pytania może odpowiedzieć sztuka performatywna.

Rezydencja artystyczna została wsparta ze środków Funduszu Wyszehradzkiego: www.visegradfund.org

www.martaatwork.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Bytom: Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. W. Kilara 29

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close