Bytom/Teatr Rozbark: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria: Piotr Soroka

Zdjęcie: Bytom/Teatr Rozbark: Novy Ruch Teatr „Macht mir Spaβ” – ruch i reżyseria: Piotr Soroka

Fot. Robert Zaliński

Wersja do druku

Udostępnij

Novy Ruch Teatr wystąpi w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu. Widzowie zobaczą Macht mir Spaβ w reżyserii Piotra Soroki. Novy znalazł się w gronie zwycięzców, w pierwszej edycji programu Młodzi na scenę, czas na prezentację przedstawienia. Novy zainauguruje cykl prezentacji w ramach MnS i otworzy swój drugi sezon teatralny. Program Młodzi na scenę przeznaczony dla młodych, niezależnych twórców, którzy nie posiadają własnej sceny. Celem programu jest wsparcie najciekawszych artystów młodego pokolenia sztuki teatralnej w Polsce poprzez prezentację ich dorobku na profesjonalnej scenie teatralnej.

Macht mir Spaβ to historia przyjemnościach, która rozgrywa się w studio nagraniowym programu kulinarnego „Macht mir Spaβ”, w którym dwie prowadzące, na wzór „Perfekcyjnej Pani Domu”, przygotowują słodkie, jak one same, muffiny. Niestety, w biegu zdarzeń, natłoku obowiązków i telewizyjnych póz okazuje się, że „Perfekcyjne Panie Domu” wpadają w ciąg niespodziewanych zdarzeń, a w tle komplikacji pojawia się mściwa zbrodnia. Historia koczy się jednak happy endem, a obie Panie żyły długo i szczęśliwie. W telewizji, jak w bajce!

Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji komediowej, a aktorki – Agnieszka Charkot i Agnieszka Dziewa posługują się techniką pantomimy.

Przedstawienie powstało bez wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz instytucji Wrocław 2016.

Obsada: Agnieszka Charkot, Agnieszka Dziewa
Ruch i reżyseria: Piotr Soroka
Design: Adam Królikowski
Kostiumy: RISK made in warsaw
Projekcje: Marta Wyczółkowska
Światło: Krzysztof Szczepańczyk
Współpraca: Linda Parys, Tomasz Pastyrczyk

Premiera: Wrocław, 18 stycznia 2015

Rezerwacja i sprzedaż biletów prowadzi Teatr Rozbark. Przedstawienie Macht mir Spaβ można będzie zobaczyć 25 września we Wrocławiu. Szczegóły w na stronie www.novyruchteatr.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close