Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett „Instant Composition” – otwarte warsztaty improwizacji

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett „Instant Composition” – otwarte warsztaty improwizacji

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na otwarte warsztaty improwizacji, które poprowadzi Victoria Kennett. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiek.

O warsztacie:

W trakcie warsztatu uczestnicy będą pracować nad obecnością oraz dynamiką interakcji i podejmowanych w grupie decyzji. Poszukają możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Poruszone zostaną zagadnienia związane z Instant Composition i Group Thinking.

Koszt: 80 zł – w przedsprzedaży (do 16 września), 100 zł – cena regularna (od 17 września), 120 zł – w dniu warsztatu (29 września)

Zgłoszenia: Karta zgłoszenia

Uwaga: osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego organizatorzy proszą o przybycie co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć; warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu warsztatów. Liczba miejsc ograniczona!

Victoria Kennett – tancerka pochodząca z Francji. Edukację taneczną odbyła w Centre Chorégraphique James Carlès w Tuluzie.  Profesjonalną karierę rozpoczęła, współpracując z La Colombe Enrageé Company. Jako artystka niezależna współpracowała z Compania Zappalà na Sycylii i Milanem Tomasikiem, występując w spektaklu Intrecciato. W latach 2018-2019 współpracowała z Polskim Teatrem Tańca, biorąc udział w spektaklach Śledztwo Mikołaja Mikołajczyka, Żniwa Iwony Pasińskiej, No more tears Lamy Szydłowskiej, Czterdzieści Jo Strømgren, Promised Promised Land Artura Bieńkowskiego i Katarzyny Raduszyńskiej. Obecnie jest związana z Aviaja Dance Company (DK) i jako artystka niezależna współpracuje także z Arturem Bieńkowskim, tańcząc w spektaklu Zugwang. Jako pedagog rozwija zasadę „tu i teraz” w ramach prowadzonych warsztatów Instant Composition budujących zasadę świadomości grupy i świadomości przestrzeni. Poszukuje możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Szkoli się na warsztatach w Polsce, Berlinie i Francji.

Więcej informacji: www.teatrrozbark.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Bytom: Teatr ROZBARK, ul. W. Kilara 29, w godz. 12.00-15.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close