Warsztaty

Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett „Instant Composition” – otwarte warsztaty improwizacji

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett „Instant Composition” – otwarte warsztaty improwizacji

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na otwarte warsztaty improwizacji, które poprowadzi Victoria Kennett. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiek.

O warsztacie:

W trakcie warsztatu uczestnicy będą pracować nad obecnością oraz dynamiką interakcji i podejmowanych w grupie decyzji. Poszukają możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Poruszone zostaną zagadnienia związane z Instant Composition i Group Thinking.

Koszt: 80 zł – w przedsprzedaży (do 16 września), 100 zł – cena regularna (od 17 września), 120 zł – w dniu warsztatu (29 września)

Zgłoszenia: Karta zgłoszenia

Uwaga: osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego organizatorzy proszą o przybycie co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć; warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu warsztatów. Liczba miejsc ograniczona!

Victoria Kennett – tancerka pochodząca z Francji. Edukację taneczną odbyła w Centre Chorégraphique James Carlès w Tuluzie.  Profesjonalną karierę rozpoczęła, współpracując z La Colombe Enrageé Company. Jako artystka niezależna współpracowała z Compania Zappalà na Sycylii i Milanem Tomasikiem, występując w spektaklu Intrecciato. W latach 2018-2019 współpracowała z Polskim Teatrem Tańca, biorąc udział w spektaklach Śledztwo Mikołaja Mikołajczyka, Żniwa Iwony Pasińskiej, No more tears Lamy Szydłowskiej, Czterdzieści Jo Strømgren, Promised Promised Land Artura Bieńkowskiego i Katarzyny Raduszyńskiej. Obecnie jest związana z Aviaja Dance Company (DK) i jako artystka niezależna współpracuje także z Arturem Bieńkowskim, tańcząc w spektaklu Zugwang. Jako pedagog rozwija zasadę „tu i teraz” w ramach prowadzonych warsztatów Instant Composition budujących zasadę świadomości grupy i świadomości przestrzeni. Poszukuje możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Szkoli się na warsztatach w Polsce, Berlinie i Francji.

Więcej informacji: www.teatrrozbark.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close