Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett – warsztaty improwizacji

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett – warsztaty improwizacji

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty improwizacji, które 19 maja poprowadzi Victoria Kennett, tancerka Polskiego Teatru Tańca. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiek.

O warsztacie:

W trakcie warsztatu uczestnicy będą pracować nad obecnością oraz dynamiką interakcji i decyzji podejmowanych w grupie. Poszukają możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Poruszone zostaną zagadnienia związane z instant composition i group thinking.

Victoria Kennett – tancerka Polskiego Teatru Tańca. Wkroczyła w świat tańca, łącząc znajomość tańca kabaretowego i jazzowego. Po 3 latach profesjonalnej edukacji w dziedzinie tańca współczesnego, baletu i jazzu w Centrum Choreograficznym Jamesa Carles’a w Tuluzie rozpoczęła współpracę z La Colombe Enragée nad kreacją Éveil. Szkoliła się w całej Europie, w różnych technikach tańca współczesnego. Brała udział w programie Modema w Compania Zappala Danza w Katanii na Sycylii, dołączyła do młodego zespołu Colletivo Modem, pracując nad Intrecciato z choreografią Milana Tomasika oraz nad utworem repertuarowym I am beautiful. W sierpniu 2018 roku dołączyła do zespołu Polskiego Teatru Tańca.

Koszt warsztatów: 80 zł – przedsprzedaż do 29 kwietnia (poniedziałek), 100 zł – cena regularna od 30 kwietnia (wtorek), 120 zł – w dniu warsztatu (19 maja, niedziela)

Zgłoszenia, bilety, informacje: www.teatrrozbark.pl

Organizatorzy proszą o przybycie przynajmniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, osoby spóźnione nie będą wpuszczone na salę.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Bytom: Teatr ROZBARK, Studio A, ul. Kilara 29, w godz. 12.00-15.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close