Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztaty wokalne z Karo Glazer

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztaty wokalne z Karo Glazer

na zdj. Karo Glazer

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza tancerzy od 14. roku życia na warsztaty wokalne z Karo Glazer. W programie między innymi: rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji, budowa instrumentu wokalisty, rejestr głosowy, piersiowy, mix, odnalezienie balansu wokalnego.

Karo Glazer jest jedną z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat i profesjonalną trenerką wokalną. Na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, gdzie współpracuje z takimi artystami jak Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor. Jest wokalistką, kompozytorką i producentką w jednej osobie. W ostatnich sezonach wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach Europy, Azji i USA.

Karo Glazer jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek jazzowych jakie słyszałem od lat. Jej sposób prowadzenia melodii i interpretacja tekstu są unikalne, a to jak zapętla głos jest absolutnie niewiarygodne! Gdy usłyszałem ją po raz pierwszy, wiedziałem, że jest kimś wyjątkowym. To wielka przyjemność słuchać jak kreuje nowe rytmy i przestrzenie wokalne wokół głównej linii melodycznej i tekstu… a przy tym jest świetną kompozytorką.

Lars Danielsson

Karo jest absolutnie fantastyczną wokalistką. Uwielbiam z nią pracować.

Mike Stern

Obdarzona 4-oktawowym głosem Karo Glazer konsekwentnie tworzy swój własny, unikalny muzyczny język. Jako profesjonalna trenerka wokalna od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły WAKE UP YOUR VOICE, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową AKG Voice Academy w USA i Europie.

Jej uczniów można liczyć w tysiącach. Są wśród nich zarówno nowicjusze sztuki wokalnej, jak i profesjonalni śpiewacy, biznesmani czy managerowie.

W programie warsztatów między innymi:

– rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji

– budowa instrumentu wokalisty

– rejestr głosowy, piersiowy, mix

– odnalezienie balansu wokalnego

– głos mówiony jako podstawa do dobrego śpiewania

– nauka świadomego słuchania ludzkiego głosu

– higiena pracy głosem

– ćwiczenia rozluźniające ciało i aparat wokalny

– zagadnienie oddechu

– praca nad samogłoskami

– zabawy z samogłoskami i lustrem

– wyzwolenie głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia wokalne

– ćwiczenia emisyjne dla różnych głosów

https://vimeo.com/113798923

Informacja o zapisach

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close