Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztaty ze Stefano Silvino

Zdjęcie: Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztaty ze Stefano Silvino

Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty ze zwycięzcą IX edycji programu You Can Dance Stefano Silviano. Organizatorzy planują dwie grupy średniozaawansowane w godzinach 11.00-12.30 i 13.00-14.30.

Koszt: 80 zł za jeden blok zajęć (90 min.) lub 120 zł za dwa bloki zajęć (180 min.).

Opłaty za warsztaty należy dokonać najpóźniej do 3 marca (piątek) 2017. Bilet wstępu na warsztaty zakupić można tylko i wyłącznie poprzez sklep Teatru ROZBARK.

Regulamin warsztatów (do pobrania).
Karta zgłoszenia (do pobrania).

Stefano Silvino (Włochy) – w latach 2014/2015 tancerz Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK. Zobaczyć można go było w takich produkcjach Teatru ROZBARK jak: This is not a love song, Oddaję Ci serce w choreografii Uriego Ivgi i Johana Grebena oraz w spektaklu I don’t wanna be a horse w choreografii Anny Piotrowskiej. Ponadto, pod patronatem Teatru ROZBARK, wraz z Jinem Hwan Seok stworzył własną choreografię amalgama. Pracował m.in. z Antony Henly, Caterina Felicioni, Luc Petit, Duccio Forzano i Damiano Michieletto w musicalach i operach. Tańczył również w programie TV The voice of Italy.

Więcej: www.teatrrozbark.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close