Bytom/to nie jest festiwal 2015: Kamil Pilarski „ProPositions” i Anna Majcher „Would You Marry Out Of Convenience?”

Zdjęcie: Bytom/to nie jest festiwal 2015: Kamil Pilarski „ProPositions” i Anna Majcher „Would You Marry Out Of Convenience?”

Fot. z archiwum artystki.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach „to nie jest festiwal 2015” Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na pokaz dwóch spektakli jednego wieczoru: ProPositions (chor. Kamil Pilarski) i  Would You Marry Out Of Convenience? (chor. Anna Majcher). „to nie jest festiwal”, jak sama nazwa wskazuje, nie jest festiwalem, a uroczystym zwieńczeniem pierwszego pełnego sezonu artystycznego Teatru ROZBARK. Wydarzenie organizowane jest z myślą o wszystkich sympatykach tańca współczesnego. „to nie jest festiwal” jest również znakomitą okazją do poznania różnych form tańca współczesnego.

ProPositions

Koncept projektu obraca się wokół walki pomiędzy byciem niezależną i silną kobietą, a pozostawaniem w stereotypowej roli żony i matki. W każdym z przypadków trzeba wybrać własną drogę i przyjąć „propozycje” jakie daje nam życie.

Koncept & Choreografia: Kamil Pilarski
Muzyka: Georgia Nicolaou
Asystent: Palmyre Collin
Kostiumy: Andrea Renon
Wykonawcy: Andrea Renon, Iris Ton, Melanie Heller, Natasja Vonk, Tamar Riani

Muzycy:
puzon: Salvatore Cuccaro
perkusja: Gabriele Petracco
skrzypce: Bruno van Esseveld
wiolonczela: Mikaela Grönberg

Would You Marry Out Of Convenience?

Spektakl jest poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie, czy warto zawrzeć związek małżeński z rozsądku. To dialog pomiędzy bardzo entuzjastycznym młodym tancerzem i dwanaście lat starszą, doświadczoną życiowo, choreografką. Inne oczekiwania i doświadczenia życia mieszają się w powtarzających dyskusjach, dając mniej nadziei na „długo i szczęśliwie”. Spektakl jest emocjonalną, wizualną i fizyczną ilustracją walki umysłu w stresującej sytuacji podejmowania decyzji. To próba złapania nieuchwytnych synaps miłości i szczęścia, która nigdy nie dojdzie do skutku.

Koncept i Choreografia: Anna Majcher
Wykonanie: Kamil Pilarski

Szczegółowe informacje: http://www.teatrrozbark.pl/to-nie-jest-festiwal,20

Więcej o warsztatach

Cennik:

Bilety: 5 zł. Wszystkie miejsca nienumerowane.

Rezerwacja miejsc: BOW 32 428 13 11 / bow@teatrrozbark.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close