Bytom/XIX Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej: Warsztaty aktorskie

Zdjęcie: Bytom/XIX Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej: Warsztaty aktorskie

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztaty aktorskie zostały stworzone, jako kompleksowa oferta dla młodych osób, które myślą o starcie na wyższe szkoły teatralne, jak i dla tancerzy, którzy pragną rozwinąć swój warsztat aktorski. W trakcie zajęć zadbamy zarówno o warsztat ruchowy, jak i głosowy uczestników. Nauczymy ich podstaw pracy z tekstem dramatycznym, a także wyczulimy ich na najważniejsze aspekty pracy na scenie, ze szczególnym uwzględnieniem scenicznej współpracy z drugim aktorem. Warsztatowicze poznają także tajniki współpracy z reżyserem w teatrze dramatycznym. Dziewięciodniowe warsztaty zakończą się sceniczną prezentacją efektów pracy, a zatem młodzi ludzie będą również mieli możliwość wystąpienia przed żywą publicznością.

 

W trakcie warsztatów proponujemy następujące bloki zajęciowe:
1. Praca z ciałem – Janusz Skubaczkowski
2. Dykcja – Michał Majnicz
3. Sceny – Michał Majnicz
4. Analiza tekstu – Ewa Wyskoczyl
5. Reżyseria – Ewa Wyskoczyl

Koszt warsztatów: 600zł

Wszelkie informacje na stronie www.stt.art.pl w zakładce Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej; na fanpage’u festiwalu na facebooku; pod adresem mailowym stt.konferencja@gmail.com oraz pod numerem telefonu: (32) 281 82 53

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close