Chorzów/Dni otwarte WTT 2016: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Zdjęcie: Chorzów/Dni otwarte WTT 2016: Wydział Teatru Tańca PWST „OUT CRY” – chor. Edan Gorlicki

Na zdjęciu: Michaił Łobuchin i Anna Nikulina. Fot. Damir Jusupow.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Dni Otwartych Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie odbędzie się pokaz spektaklu dyplomowego studentów IV roku OUT CRY w choreografii Edana Gorlickiego.

Studenci o swoim przedstawieniu:

„Wiemy, że nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje. EMOCJE. Czym jest OUT CRY, a właściwie czym nie jest? Nie jest deklaracją. Nie przedstawia żadnego punktu widzenia. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Nie jest ani fikcją, ani faktem. Nie jest ani o Tobie, ani o mnie. Nie odpowiada na pytanie kim naprawdę jesteśmy. To nie jest spektakl o relacjach, nie będzie w nim duetów. Brak w nim konotacji genderowych i seksualnych treści. Nie usiłuje być niczym nowym. Nie jest intelektualnym bełkotem. To nie jest konceptualne poszukiwanie przestrzeni w czasie. Spektakl nie jest zabawny, metafizyczny ani filozoficzny. Nie udziela odpowiedzi na ważne pytania i ich nie stawia. Nie jest rozrywkowy, nie będzie głosowania na najlepszego tancerza. Mimo to Out Cry jest w nas, istnieje w naszych ciałach i stał się naszym małym protestem”.

Choreografia: Edan Gorlicki

Program Dni Otwartych WTT 2016

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close