Chorzów/Teatr Rozrywki: Absolwentki Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu „Dowód osobisty”

Zdjęcie: Chorzów/Teatr Rozrywki: Absolwentki Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu „Dowód osobisty”

Fot. Artur Wacławek

Wersja do druku

Udostępnij

Dowód osobisty to spektakl stworzony przez Magdalenę Fejdasz, Helenę Ganjalyan-Pisarek, Paulinę Giwer i Ninę Minor – absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Wszystkie tancerki są niezależnymi artystkami, a każda z nich ma w dorobku własne produkcje teatralne. Na XVI Międzynarodowym Festiwalu Szekspirowskim miała miejsce premiera ich pierwszego wspólnego spektaklu Shakespeare It. Dowód osobisty jest kontynuacją ich współpracy. Reżyserka Marta Streker jest finalistką ogólnopolskiego konkursu „Czytelnia kontrrewolucyjna”, organizowanego przez Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy. Spektakle w jej reżyserii były dwukrotnie wyróżniane podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej „Nurt Off”.

scenariusz, reżyseria i scenografia: Marta Streker

muzyka: Anna Weber
choreografia i obsada: Magdalena Fejdasz, Helena Ganjalyan-Pisarek, Paulina Giwer, Nina Minor

Bilety: 10zł

Rezerwacja: Tel. (32) 346 19 34

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Chorzów: Mała Scena, Teatr Rozrywki, ul. Marii Konopnickiej 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close