CO Z TYM TAŃCEM? Prezentacje przed-platformowe, Stary Browar w Poznaniu

Zdjęcie: CO Z TYM TAŃCEM? Prezentacje przed-platformowe, Stary Browar w Poznaniu

Wersja do druku

Udostępnij

W grudniu 2012 roku Poznań znów stanie się stolicą polskiego tańca współczesnego. Przegląd jest początkiem przygotowań do Polskiej Platformy Tańca 2012.

Art Stations Foundation i Centrum Kultury Zamek  już po raz trzeci zaproszą do Poznania międzynarodowych profesjonalistów tanecznych i publiczność oraz najciekawsze polskie produkcje taneczne ostatnich 2 lat wyselekcjonowane przez eksperckie jury – krytyka tańca Annę Królicę, redaktora naczelnego miesięcznika „Teatr” Jacka Kopcińskiego oraz Carine Meulders – dyrektorkę artystyczną antwerpskiej workspace wp Zimmer. Decyzja o ostatecznym programie platformy zapadnie we wrześniu 2012 r., a do tego czasu będziemy prezentować państwu spektakle zgłoszone do udziału w imprezie. Szykuje się taneczna polska uczta rozpisana na cały przyszły sezon! Wspierajcie swoją obecnością polskich artystów w wyścigu do udziału w Platformie 2012.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Stary Browar w Poznaniu

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close